Yemek Listesi
DSİ
Şantiye
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Çok İyi
Normal
Kötü

Ilısu Barajı ve HES Proje Koordinasyon Toplantısı Yapıldı. 08.07.2013

10.07.2013

Bölge Müdürlüğümüz kontrollüğünde yapımı devam eden Ilısu Barajı ve HES İnşaatı işine ait Proje Koordinasyon Toplantısı 08.07.2013 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz Toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya katılmak üzere Bölge Müdürlüğümüze gelen Barajlar ve HES Daire Başkanı Ergün ÜZÜCEK, Jeoteknik Hizmetler ve YAS Daire Başkanı Ali Faruk ÖZTAN,  ilgili Daire Başkan Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Teknik Personellerden oluşan heyet, Bölge Müdür Vekili Ahmet HANAZAY tarafından 07.07. 2013 saat: 20:00 civarında Diyarbakır Havaalanında karşılandı.

Heyet daha sonra üzücü bir trafik kazası geçiren Bölge Müdürümüz Mahmut DÜNDAR’ ı  Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde ziyaret ettikten sonra geceyi DSİ 10. Bölge Müdürlüğü misafirhanesinde geçirmişlerdir.

Heyet 08.07. 2013 tarihinde Ilısu Barajına hareket etmiş ve aynı gün öğleden sonra saha ziyaretinde bulunduktan sonra, Yeniden Yerleşim Çalışmaları Kapsamında Yapımı devam eden Koçtepe Köyü Yeniden yerleşim yerini ve yapılan çalışmaları yerinde inceledi. 

Daha sonra saat 17:00 ile 21:00 arasında DSİ Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğümüz, ECS ve Ilısu Konsorsiyumu Üyelerinin Temsilcilerinden oluşan heyetin katılımı ile Proje Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda; Plint plağı, beton ağırlık barajı, santral binası inşası, baraj gövde inşası, enjeksiyon test paneli ve diğer konular üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuş ve ucu açık olan bazı konular karara bağlanmıştır.

 

Heyet 09.07.2013 tarihinde Bölge Müdürlüğümüzden ayrılmışlardır.

 
 

 

 

 

DOĞRUDAN TEMİN TELEFON SANTRALİ MALZEME ALIMI İŞİ

DOĞRUDAN TEMİN DALGIÇ POMPA GRUBU MALZEME ALIM İŞİ

DOĞRUDAN TEMİN STATİK VOLTAJ REGÜLATÖRÜ ALIM İŞİ


Hava Durumu

 

Ziyaretçi Sayısı: 21889
DSİ ILISU PROJESİ 16.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ-Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü